Teknoloji

Back 4 Blood İçin Çalışmalar Sona Erdi!

Video oyunu meraklıları, 2021’de” Geri 4 KanDünyanın en bilinen korku-gerilim oyunlarından biri olan “adlı bir oyunla tanışma fırsatı buldular. Left 4 Dead Arkasındaki ekip tarafından hayata geçirilen oyunun, Left 4 Dead’in yerini alacağı düşünülüyordu. Ama bu beklenti durduruldu benziyor Zira geliştirici ekip Turtle Rock Studios tarafından yapılan açıklamalar, Back 4 Blood için yolun sonuna gelindiğini gözler önüne seriyor.

Turtle Rock Studios yeni bir oyun başlatıyor. AAA oyun projesi Back 4 Blood için artık yeni içerik üretmeyeceğini duyurdu. Resmi açıklamada Turtle Rock Studios büyük bir şirket değil, yeni oyun projesi nedeniyle Back 4 Blood için çalışabilecek. personel kalmadıifade etti.

Geri 4 Kan açık kalacak!

Back 4 Blood için şimdiden üç içerik oluşturuldu. Bunlar “Dehşet Tünelleri”, “Solucanın Çocukları” ve “Kan Nehri” dir. Bundan sonraki süreçte hem oyunun kendisi hem de sunucuları ve genişleme paketleri erişilebilir olmaya devam edecek . Ancak, bir sonraki işlem için daha büyük genişletme paketleri veya güncellemeler düşünüyorsanız, heyecanlanma . Çünkü böyle bir şey olmayacak.

Turtle Rock Studios’un Back 4 Blood hakkındaki yorumları ” Başımız aşağıdayken laboratuvara geri dönme ve bir sonraki büyük şey üzerinde çalışma zamanı. Kısa vadede biraz daha sessiz olsak da, her zamankinden daha büyük, daha cesur ve daha cesuruz. daha iyi döneceğizSöz veriyoruz.Ekibin genel olarak Left 4 Dead gibi projeler geliştirdiğini düşünürsek bir sonraki AAA oyununun da aynı tema üzerine olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

haberhazro.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu